GAMEZER { V6 } AZERBAYCAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PortalAnasayfaAxtarLatest imagesQeydiyyatdan keçinGiriş

Ewq Hekayesi.

3 posters
MüəllifIsmarıc
Gozler_Onu_Gozler
Gz Boys Moderator
Gozler_Onu_Gozler

Qeydiyyat : 07/12/10
İsmarıc sayı : 58

Ewq Hekayesi. Empty
Yeni mövzuMövzu: Ewq Hekayesi.   Ewq Hekayesi. I_icon_minitimeŞ. Yan. 15, 2011 9:54 pm

Bir zamanlar, bütün duyguların üzerinde yaşadığı bir ada varmış:
Mutluluk, Üzüntü, Bilgi ve tüm diğerleri, Aşk dahil.

Bir gün, adanın batmakta olduğu, duygulara haber verilmiş. Bunun üzerine hepsi adayı terk etmek için sandallarını hazırlamışlar.Aşk, adada en sona kalan duygu olmuş çünkü mümkün olan en son Ana kadar beklemek istemiş.Ada neredeyse battığı zaman, Aşk yardım istemeye karar vermiş. Zenginlik, çok büyük bir teknenin içinde, geçmekteymiş.Aşk, "Zenginlik, beni de yanına alır mısın?" diye sormuş.Zenginlik, "Hayır, alamam.Teknemde çok fazla altın ve gümüş var, senin için yer yok." demiş.Aşk, çok güzel bir yelkenlinin içindeki Kibir'den yardım istemiş. "Kibir, lütfen bana yardım et!", Kibir "Sana yardım edemem, Aşk. Sırılsıklamsın ve yelkenlimi mahvedebilirsin." diye cevap vermiş. Üzüntü yakınlardaymış ve Aşk yardım istemiş: "Üzüntü, seninle geleyim." Üzüntü "Of, Aşk, o kadar üzgünüm ki, yalnız kalmaya ihtiyacım var." Mutluluk da Aşk'ın yanından geçmiş; ama o kadar mutluymuş ki Aşk'ın çağrısını duymamış. Aşk, birden bir ses duymuş. "Gel Aşk! Seni yanıma alacağım..."Bu Aşk'tan daha yaşlıca birisiymiş. Aşk o kadar şanslı ve mutlu hissetmiş ki, onu yanına alanın kim olduğunu öğrenmeyi akıl edememiş. Yeni bir kara parçasına vardıklarında, Aşk'a yardım eden yoluna devam etmiş. Ona ne kadar borçlu olduğunu fark eden Aşk, Bilgi'ye sormuş: "Bana yardım eden kimdi?" Bilgi "O, Zaman'dı" diye cevap vermiş. "Zaman mı? Neden bana yardım etti ki?" diye sormuş Aşk. Bilgi gülümsemiş:

"Çünkü sadece Zaman Aşk'ın ne kadar büyük olduğunu anlayabilir"

Bu hekayeni oxuyanda hele yasim onu derk edecek yas deyildi. Sadece adi bir hekaye kimi qebul elemishdim. Ama nece deyyeler Bashina gelen bashmaqci olar . Ehhh..... ne ise..... Yasadig gorduk. Dogurdanda zaman nelere qadirmish!
Əvvələ qayıt Aşağa gitmek
МиЛаШкА
Azerbaijan Moderator
МиЛаШкА

Qeydiyyat : 28/12/10
İsmarıc sayı : 368

Ewq Hekayesi. Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Ewq Hekayesi.   Ewq Hekayesi. I_icon_minitimeŞ. Yan. 15, 2011 10:05 pm

movzu ucun tesekkur,

(Bu hekayeni oxuyanda hele yasim onu derk edecek yas deyildi.)------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------elbetde yashin derk edecek yash deyildi , ama indi derk edirsen artiq 65 yashin var))))
Принц Из Рая ( 2007 )
Administrator & Dizayner
Принц Из Рая ( 2007 )

Qeydiyyat : 29/11/10
İsmarıc sayı : 415

Ewq Hekayesi. Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Ewq Hekayesi.   Ewq Hekayesi. I_icon_minitimeŞ. Yan. 15, 2011 10:09 pm

Nene Milaska Ewq Hekayesi. 449630 )))))))))))
https://gz-girls.azerbaijaniforum.com
Gozler_Onu_Gozler
Gz Boys Moderator
Gozler_Onu_Gozler

Ewq Hekayesi. Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Ewq Hekayesi.   Ewq Hekayesi. I_icon_minitimeŞ. Yan. 15, 2011 10:14 pm

Nene Niye?))))
МиЛаШкА
Azerbaijan Moderator
МиЛаШкА

Qeydiyyat : 28/12/10
İsmarıc sayı : 368

Ewq Hekayesi. Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Ewq Hekayesi.   Ewq Hekayesi. I_icon_minitimeŞ. Yan. 15, 2011 10:16 pm

Принц Из Рая yazıb:

men yoxee gozler_onu_gozler derk edir cunku 65 yashi var ))
Gozler_Onu_Gozler
Gz Boys Moderator
Gozler_Onu_Gozler

Ewq Hekayesi. Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Ewq Hekayesi.   Ewq Hekayesi. I_icon_minitimeŞ. Yan. 15, 2011 10:18 pm

qelet eliyib profile 65 yaw yazmiwam,her gun tepeme tepeme cirpirsan)))ay Nenee Shocked
Qonaq
Qonaq
Anonymous

Ewq Hekayesi. Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Ewq Hekayesi.   Ewq Hekayesi. I_icon_minitimeŞ. Yan. 15, 2011 11:06 pm

Принц Из Рая yazıb:

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Qonaq
Qonaq
Anonymous

Ewq Hekayesi. Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Ewq Hekayesi.   Ewq Hekayesi. I_icon_minitimeŞ. Yan. 15, 2011 11:10 pm

Hekaye cox xowma geldiii ))) SAOLASAN) Surrender
Gozler_Onu_Gozler
Gz Boys Moderator
Gozler_Onu_Gozler

Ewq Hekayesi. Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Ewq Hekayesi.   Ewq Hekayesi. I_icon_minitimeŞ. Yan. 15, 2011 11:25 pm

Sende sagol qaqaw.
Sponsored content

Ewq Hekayesi. Empty
Yeni mövzuMövzu: Geri: Ewq Hekayesi.   Ewq Hekayesi. I_icon_minitime

Ewq Hekayesi.
Əvvələ qayıt 
1 səhifə (Cəmi 1 səhifə)
 Similar topics
-
» Kor Oglanin Hekayesi(((