GAMEZER { V6 } AZERBAYCAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PortalAnasayfaAxtarLatest imagesQeydiyyatdan keçinGiriş

..:: PLAY-OFF ::..

5 posters
MüəllifIsmarıc
єηєяנι ¢ıяıя
Administrator
єηєяנι ¢ıяıя

Qeydiyyat : 29/11/10
İsmarıc sayı : 263

..:: PLAY-OFF ::.. Empty
Yeni mövzuMövzu: ..:: PLAY-OFF ::..   ..:: PLAY-OFF ::.. I_icon_minitimeŞ. Noy. 30, 2013 9:01 pm

..:: PLAY-OFF ::.. 6a8dc46ac7c8

{1/4 Final 5-oyun}
{1/2 Final 7-oyun}
{Final 9-oyun} Olacaq!

Cempionat silindi. Hami eziyyet cekmiwdi hevesle oynamiwdilar ele men ozumde. Bawa duwurem Hamini Amma soxdum bele cempionata ki, eziyyet cekib vaxtimizdan itirib o boyda qaydalar yazmisiq kimlerse oyunun qaydalarina riayyet elemir. Oyunun qaydalarina riayyet elemiyende evvelce mene sonrada cempionatdaki butun oyunculara hormet qoymur. Bu bele bawa duwulur hamimiz bele qebul edirik bunu. Amma men yenede hec kesden incimirem hec kesde menden incimesin. Cox adam oxuyacaq amma bilmiyecek ne sohbetdi.
 - Sebebi yaziram:
Cempionat oyununda bir iki nefer loru dilde desem qirdilar bir birini. oz wexsi meseleleridi. Amma oyunda lazim deyildi qaydalara riayyet eden oyundan sonra eliye bilerdi sohbetini. Sozu geden hemin insanlardan biride menim Param idi soyduler eseblewdi hemin sohbete gore bagladi oyunu cixdi cempionatdan. Sonra bir teher yola getirdim dedim cempionati yarimciq qoymayaq camaat eziyyet cekib. Bawa duwdu mene gore butun olanlari unutdu oyuna davam elemek istedi. Sonra yene soyuldu cixdi. indi men ne Tek oynamaliyam nedeki bawqa para goture bilmerem bundan sonra, cunki birincisi hec kes razi olmaz buna. duzgunde deyil. ikincisideki Men ozum eseblewdim ozleri biler kim kimi soyur doyur mene gore menim parama en azindan oyunda hecne yazmali deyildi. Qaydalar varda cempionat oynanilan vaxt ne yazi ne soyuw olmali deyil. Bu vezyeti yaradan hemin insanlarda yaxin insanlardi bawa duwmek olar esebi olub yazib ama meni nezere almaq olardi cunki menim paramin oyunu menim oyunum sayilir. Men iwimi gucumu atib gelib hevesle oyuna baxirdimki, bawqa sohbetler olmasin mehribanliqla oynasin regibler. Heves qalmadi bele sohbetden sonra. Bir sozle Azerbaycan otaginda cempionat oynanilasi deyil.
Cempionatdaki butun oyunculara hormetle yanawiram qaydalari pozduguna gore hec kesi cempionatdan cixarda bilmerem ve buna gorede,  Cempionati silirem. Bunnan sonrada men cempionat yaratmiyacam kim bacarir yaradsin devet elesin oyuncular yigilsin oynuyun ugurlar haminiza.

Birbawa bu cemp temasini silmedim. istemedim kimese qaranliq qalsinki Enerji bu temani niye sildi durdug yerde? ve meni qinamasinlar. indi oxuyun haminiz razilasin menleki Cempin silinmeyi Belede meslehet imiw. Cunki bizde birlik, bir mehribanciliq, yoxdu. Mawallah hamimiz vurub yixaniq dagidib sokeniy oz aramizda. Ancaq bir-birimizin etini didek

Mende gunah yoxdu men duzgun eledim. Bawa duwen duwecekki menlik bir wey yoxdu men duzgun olani eledim.
Amma heyif hevesle Play ofa qeder gelmiw oyuncularin cekdiyi zehmete. Onlar bagiwlasin meni. Sagolun.

Redaktə edən: єηєяנι ¢ıяıя, son redaktə tarixi: B.e. Dek. 02, 2013 12:06 am, cəmi 3 dəfə
Əvvələ qayıt Aşağa gitmek
https://gz-girls.azerbaijaniforum.com
Zippo-Snooker

Zippo-Snooker

Qeydiyyat : 15/11/13
İsmarıc sayı : 6

Yeni mövzuMövzu: Geri: ..:: PLAY-OFF ::..   ..:: PLAY-OFF ::.. I_icon_minitimeB. Dek. 01, 2013 1:48 am

Zippo-3Tuz Kral 3-2 oyuna gore tsk
Zippo-Forever-3-2
EmocionaL
Forum Moderator
EmocionaL

Qeydiyyat : 10/12/10
İsmarıc sayı : 28

Yeni mövzuMövzu: Geri: ..:: PLAY-OFF ::..   ..:: PLAY-OFF ::.. I_icon_minitimeB. Dek. 01, 2013 11:46 am

EmocionaL {4-1} Ogru Dunyasi
EmocionaL {2-1} Pearl

МаксиМ {0-1} Ogru Dunyasi
МаксиМ {3-2} Pearl
єηєяנι ¢ıяıя
Administrator
єηєяנι ¢ıяıя

Yeni mövzuMövzu: Geri: ..:: PLAY-OFF ::..   ..:: PLAY-OFF ::.. I_icon_minitimeB. Dek. 01, 2013 9:53 pm

ENERJi `Profi Snook {0-0} Pojizni Xuliqan
ENERJi `Profi Snook {2-3} Thought

Мне Повезет {0-0} Pojizni Xuliqan
Мне Повезет {3-2} Thought
Sumqayit

Sumqayit

Qeydiyyat : 24/11/13
İsmarıc sayı : 2

Yeni mövzuMövzu: Geri: ..:: PLAY-OFF ::..   ..:: PLAY-OFF ::.. I_icon_minitimeB.e. Dek. 02, 2013 9:37 am

Elama Canin Sag olsun..
Skilled Hands

Skilled Hands

Qeydiyyat : 13/04/11
İsmarıc sayı : 25

Yeni mövzuMövzu: Geri: ..:: PLAY-OFF ::..   ..:: PLAY-OFF ::.. I_icon_minitimeÇ.a. Dek. 03, 2013 1:59 pm

єηєяנι ¢ıяıя yazıb:
..:: PLAY-OFF ::.. 6a8dc46ac7c8

{1/4 Final 5-oyun}
{1/2 Final 7-oyun}
{Final 9-oyun} Olacaq!

Cempionat silindi. Hami eziyyet cekmiwdi hevesle oynamiwdilar ele men ozumde. Bawa duwurem Hamini Amma soxdum bele cempionata ki, eziyyet cekib vaxtimizdan itirib o boyda qaydalar yazmisiq kimlerse oyunun qaydalarina riayyet elemir. Oyunun qaydalarina riayyet elemiyende evvelce mene sonrada cempionatdaki butun oyunculara hormet qoymur. Bu bele bawa duwulur hamimiz bele qebul edirik bunu. Amma men yenede hec kesden incimirem hec kesde menden incimesin. Cox adam oxuyacaq amma bilmiyecek ne sohbetdi.
 - Sebebi yaziram:
Cempionat oyununda bir iki nefer loru dilde desem qirdilar bir birini. oz wexsi meseleleridi. Amma oyunda lazim deyildi qaydalara riayyet eden oyundan sonra eliye bilerdi sohbetini. Sozu geden hemin insanlardan biride menim Param idi soyduler eseblewdi hemin sohbete gore bagladi oyunu cixdi cempionatdan. Sonra bir teher yola getirdim dedim cempionati yarimciq qoymayaq camaat eziyyet cekib. Bawa duwdu mene gore butun olanlari unutdu oyuna davam elemek istedi. Sonra yene soyuldu cixdi. indi men ne Tek oynamaliyam nedeki bawqa para goture bilmerem bundan sonra, cunki birincisi hec kes razi olmaz buna. duzgunde deyil. ikincisideki Men ozum eseblewdim ozleri biler kim kimi soyur doyur mene gore menim parama en azindan oyunda hecne yazmali deyildi. Qaydalar varda cempionat oynanilan vaxt ne yazi ne soyuw olmali deyil. Bu vezyeti yaradan hemin insanlarda yaxin insanlardi bawa duwmek olar esebi olub yazib ama meni nezere almaq olardi cunki menim paramin oyunu menim oyunum sayilir. Men iwimi gucumu atib gelib hevesle oyuna baxirdimki, bawqa sohbetler olmasin mehribanliqla oynasin regibler. Heves qalmadi bele sohbetden sonra. Bir sozle Azerbaycan otaginda cempionat oynanilasi deyil.
Cempionatdaki butun oyunculara hormetle yanawiram qaydalari pozduguna gore hec kesi cempionatdan cixarda bilmerem ve buna gorede,  Cempionati silirem. Bunnan sonrada men cempionat yaratmiyacam kim bacarir yaradsin devet elesin oyuncular yigilsin oynuyun ugurlar haminiza.

Birbawa bu cemp temasini silmedim. istemedim kimese qaranliq qalsinki Enerji bu temani niye sildi durdug yerde? ve meni qinamasinlar. indi oxuyun haminiz razilasin menleki Cempin silinmeyi Belede meslehet imiw. Cunki bizde birlik, bir mehribanciliq, yoxdu. Mawallah hamimiz vurub yixaniq dagidib sokeniy oz aramizda. Ancaq bir-birimizin etini didek

Mende gunah yoxdu men duzgun eledim. Bawa duwen duwecekki menlik bir wey yoxdu men duzgun olani eledim.
Amma heyif hevesle Play ofa qeder gelmiw oyuncularin cekdiyi zehmete. Onlar bagiwlasin meni. Sagolun.

salam brat can olerem, bawa duwurem seni brat , oxudum yazdiglarinin hamisini bir bir, narahat olma yeni kim seni gunahlandira biler, yeni bu birinci defe deyil ki senin bawina gelib, mende bir nece cempler qurdum , eyni hal bu deq sende yawanib, menliyinden asli olmayarag cempe qatilan oyuncu o demek deyilki , ( girim sokum bulari cixim yeri gelende afyorlugda edim ) bu temalara gore bele eziyyet cekilmiw bir cempuiyanata daxil olmuyun, men indi bilmirem o qaydani pozan wexs kimdi, yenede ferq etmir menim ucun , slujba slujba drujba trujba qardaw, oncun men yoxamda brat azede, mawallah sakit bawimnan qonwu dovlet olkede , iwimi gorurem, mawallahda herkes mehriban dunya goruwlu , insana dahada fereh verir, yeni bu hal azede yoxdu , onu demey isteyirem, hal hazirda azeribaycan otaginda 5 nefer el ele tutub 10 addim qabaga gedecek adam yoxdu, istirsiz incin istirsiz yox, sozu tam diyen adamam, , el ele verib 5 nefer 10 addim getmeliyikse, icinde bir qani qayniyani cixmalidi qoy men addimlari iri iri atim qabagda men gorunum bu tema , camat eziyyet cekir bu cur cemp qurur, oturun sakit mehriban oynuvuzu oynun cixin gedin ne prablem yaranirki bu qeder, indi girib hazir cemp gorende , oyunculara uzumu tutub deyirem, hazir cemp gorende size adi bir hal kimi gelir , yeni he qeydiyyat olum qatildim vso cixdim , belkede hec inanirsan ki 80% istifadeci cemp qaydalarina baxmir bele, budu bizde catiwmiyan cehet, nese braat caliw bide baw agri verme ozune bu uje bele gedib durdurmag olmur , sen barede hec kim hecne diline getire bilmez , haqq qazandiram sene men, nese bir komeklikde lazim olsa bawa salmali gelib aydinligada sala bilerik yeni esas kefini pozma brat biz oxuyur seni hemwe kef ele ))
єηєяנι ¢ıяıя
Administrator
єηєяנι ¢ıяıя

Yeni mövzuMövzu: Geri: ..:: PLAY-OFF ::..   ..:: PLAY-OFF ::.. I_icon_minitimeÇ.a. Dek. 03, 2013 8:14 pm

[quote="Skilled Hands"]
єηєяנι ¢ıяıя yazıb:
]
Qardawim Cox sagol. Hami oxuyub yaxsi basa dusecek meni. pis basa dusenler ancaq agzi qara gedeler olar)
Bir cempde oynayiriqsa hamimiz yaxiniq mehribaniq. Qehbe quhbe ne sikdirir aramizda. Sadece bezi weyleri nezere almadilar) O da sebrsizlikden ireli geldi men onlari bawa duwurem) Qismet bele imiw. Ona soz diyecem bu biri inciyecek, bu birine deyecem o biri inciyecek) ele ona gorede hec kime hecne demedim Cempionati sikdir eledim.
Skilled Hands

Skilled Hands

Yeni mövzuMövzu: Geri: ..:: PLAY-OFF ::..   ..:: PLAY-OFF ::.. I_icon_minitimeÇər. Dek. 04, 2013 12:31 pm

єηєяנι ¢ıяıя yazıb:
Skilled Hands yazıb:
єηєяנι ¢ıяıя yazıb:
]
Qardawim Cox sagol. Hami oxuyub yaxsi basa dusecek meni. pis basa dusenler ancaq agzi qara gedeler olar)
Bir cempde oynayiriqsa hamimiz yaxiniq mehribaniq. Qehbe quhbe ne sikdirir aramizda. Sadece bezi weyleri nezere almadilar) O da sebrsizlikden ireli geldi men onlari bawa duwurem) Qismet bele imiw. Ona soz diyecem bu biri inciyecek, bu birine deyecem o biri inciyecek) ele ona gorede hec kime hecne demedim Cempionati sikdir eledim.

yaxwi eledin )) men biliremde brat iwimin adini )) inanki brat baw agri olmasin diye oynamadim )) bilirdim ki hardasa nese olacag uygun gelmiyecek esebleweciy hecneden )) nosun ozum bele her axwam bira girib baxiram cixiram istesey oynuyardim) opurem brat ,
єηєяנι ¢ıяıя
Administrator
єηєяנι ¢ıяıя

Yeni mövzuMövzu: Geri: ..:: PLAY-OFF ::..   ..:: PLAY-OFF ::.. I_icon_minitimeÇər. Dek. 04, 2013 3:01 pm

[quote="Skilled Hands"][quote="єηєяנι ¢ıяıя"]
yaxwiki girmedin ele )
Skilled Hands

Skilled Hands

Yeni mövzuMövzu: Geri: ..:: PLAY-OFF ::..   ..:: PLAY-OFF ::.. I_icon_minitimeÇər. Dek. 04, 2013 6:31 pm

єηєяנι ¢ıяıя yazıb:
Skilled Hands yazıb:
єηєяנι ¢ıяıя yazıb:

yaxwiki girmedin ele )

be ne )) gir ozuncun bawini qat cix brat ) bizim sebrimiz catmir sa maraglidi ki uje kim day beel werait yarada bilecek , muselmanigda brat elimizdekin qedrini bilmiriy )) hemde azede oynundan cox bawqa weylere onem gosterilir, esas prablem budu yeni, forumdu meselcun gamezerin cemplerin en onemli qaydalarindan biridi , amma yoxdu bizde ele wey nese
єηєяנι ¢ıяıя
Administrator
єηєяנι ¢ıяıя

Yeni mövzuMövzu: Geri: ..:: PLAY-OFF ::..   ..:: PLAY-OFF ::.. I_icon_minitimeÇər. Dek. 04, 2013 7:20 pm

Getdi.. birde inwallah 2014-de Dunya cempin yigacam Kohne zbor odaki alinsa eger )
Skilled Hands

Skilled Hands

Yeni mövzuMövzu: Geri: ..:: PLAY-OFF ::..   ..:: PLAY-OFF ::.. I_icon_minitimeC.a. Dek. 05, 2013 1:34 pm

єηєяנι ¢ıяıя yazıb:
Getdi.. birde inwallah 2014-de Dunya cempin yigacam Kohne zbor odaki alinsa eger )

inwallah bat, bele camandani forumlarda acmaga komeklik lazim olsa yazarsan bir komeklikederem, butun forumlara elim catir 3 forumun 3 un dede xodum var , baxarsan istesen forumlara cemp produ gamezenjoydu, gzexperts di , ureynen istesen inwallah komeklik ederem bir azda olsa ,
Skilled Hands

Skilled Hands

Yeni mövzuMövzu: Geri: ..:: PLAY-OFF ::..   ..:: PLAY-OFF ::.. I_icon_minitimeC.a. Dek. 05, 2013 1:41 pm

єηєяנι ¢ıяıя yazıb:

neter duzeltmiwem ?)))))))))))

..:: PLAY-OFF ::.. 1055585262
єηєяנι ¢ıяıя
Administrator
єηєяנι ¢ıяıя

Yeni mövzuMövzu: Geri: ..:: PLAY-OFF ::..   ..:: PLAY-OFF ::.. I_icon_minitimeC.a. Dek. 05, 2013 10:51 pm

Skilled Hands yazıb:
єηєяנι ¢ıяıя yazıb:

neter duzeltmiwem    ?)))))))))))

Ela xowuma geldi en gozelmenim profilim idi orda)Very Happy 
Skilled Hands

Skilled Hands

Yeni mövzuMövzu: Geri: ..:: PLAY-OFF ::..   ..:: PLAY-OFF ::.. I_icon_minitimeB.e. Dek. 09, 2013 3:18 pm

єηєяנι ¢ıяıя yazıb:
Skilled Hands yazıb:
єηєяנι ¢ıяıя yazıb:

neter duzeltmiwem    ?)))))))))))

Ela xowuma geldi en gozelmenim profilim idi orda)Very Happy 

heri sen )))
Sponsored content

Yeni mövzuMövzu: Geri: ..:: PLAY-OFF ::..   ..:: PLAY-OFF ::.. I_icon_minitime

..:: PLAY-OFF ::..
Əvvələ qayıt 
1 səhifə (Cəmi 1 səhifə)